Toddler Sense programı ile bebeklikten çocukluğa geçiş döneminde rekabet içermeyen bir ortamda problem çözme, yaratıcı düşünme, sosyalleşme, kaba-ince motor, dil, iletişim ve hafıza gelişimini destekleyen Toddler Sense programı sayesinde 13 ay üstü yürüyen çocuklara oyun yolu ile öğrenmeyi sevdirmeyi amaçlıyoruz.

Baby Sensory programının devamı niteliğindeki Toddler Sense Programında hergün 24 ülke’de 700’den fazla merkezde anne babalar çocuklarının gelişimini destekliyor ve çocuklarıyla unutulmaz anlar paylaşıyor. Çocuğunuzun kaba ve ince motor becerilerini, hafıza ve dil gelişimini destekleyen, sosyal gelişimine katkıda bulunan özel temalı aktiviteler, ekipmanlar, macera dolu parkurlar ve konusunda uzman gelişim psikoloğu rehberliğinde gelişimi destekleyebilirsiniz.

Toddler Sense sınıflarında yürüyen 13 Ay ve üstü çocukların ,ebeveynleriyle birlikte , haftada 1 gün, 1 saat süren seanslarda her hafta değişen temalar çerçevesinde psiko-motor gelişimi destekleyen egzersizler, kitaplar, şarkılar, danslar, kukla gösterileri ve 5 duyuya hitap eden benzersiz deneyimler sunuyoruz. Toddler Sense programına katılan çocukların merak etme ve keşif duygusu desteklenirken, paylaşma ve akranlarıyla sosyalleşme imkanı bulur. Aynı zamanda uygulanan gelişim testi ve gözlemler sonucunda ebeveynleri onların genel gelişimleri konusunda gelişim psikoloğu tarafından bilgilendirilir.

Yürümeye başlayan çocuğun fiziksel becerileri şaşırtıcı bir hızda gelişir. Gün geçtikçe fiziksel ve zihinsel becerileri artan bu yaş grubunun ihtiyacına göre Toddler Sense sınıflarında ebeveynleriyle birlikte haftada 1 gün katıldığı seanslarda her hafta değişen temalar çerçevesinde motor gelişim içeren egzersizler, şarkılar, danslar, kukla gösterileri ve 5 duyuya hitap eden aktiviteler eşliğinde hem fiziksel aktivite, merak etme ve keşif duygusu çoğalırken aynı zamanda akranlarıyla paylaşma ve sosyalleşme imkanı bulur.

Deneme dersi ücretimiz KDV dahil 120 TL dir. Deneme dersine katıldığınız gün kayıt olursanız, deneme dersini ücretsiz kullandırıyoruz. Deneme+10 hafta +2 telafi Hakkı ile birlikte programı 3 ay içinde tamamlıyorsunuz. Bebeğinizle, Dünya’da 32 Ülke’de, 800 Merkez’inde her hafta 50.000 bebeği ve ailesini ağarlayan Baby Sensory Programına katılım için, 3 aylık program fiyatımız KDV dahil 1.170 TL dir. Kredi kartınız ile 3 eşit taksitle aylık 390 TL’ye katılabilirsiniz. Sınırlı sayıdaki kontenjanlarımıza katılımınızı kolaylaştırabilmek için Deneme Dersine hızla buradan kayıt yaptırabilirsiniz.