Sadece Şubat ayında sunulan bu ekstra özel “Sevgili Bebek ” temalı oturumumuz 16 Şubat Pazar günü Ataşehir Baby Sensory’de! Bolca duyusal uyaran, çokça sarılma, birbirinden özel danslar  içeren bu kalp ısıtan sıcacık seansta umduğunuzdan çok daha fazlasını bulacaksınız. 

Baby Sensory Bebek Duyu Gelişim Programı ile Ataşehir Baby Sensory’de gerçekleşecek  “Sevgili Bebek” temalı sınıf 0-13 aylık bebekler için uygundur . Kontenjan dahilinde  0-6 ve 7-13 ay bebekler için iki ayrı seans halinde düzenlenecektir. 

Baby Sensory’de Sevgililer Günü’ne özel 1 saat sürecek etkinlikte ; birden çok duyuyla aynı anda hitap eden materyaller, özel müzikler , serotonin ve oksitosin hormonu arttırmanın yolları, dokunma duyusunun önemi, bağlanmayı destekleyici oyunlar, masajlar ve bebeklerde duygu regülasyonunu sağlama  yolları gibi konular  ile bebeğinizle kaliteli vakit geçirmek için bir çok fırsat elde edeceksiniz.  Hem eğlenceli, hem öğretici bu özel “Sevgili Bebek”  seansı ile bebeğinizi yatıştırmak, öpmek ve kucaklamak için bolca neden ve fırsat vereceğimize söz veriyoruz… Lütfen sizde çekilecek fotoğraflarınızda bizi etiketlemeyi unutmayın ☺️