Bize gelemezseniz, o zaman biz size geleceğiz!

Sizi güvende tutmak ve bu zor zaman boyunca bebeklerinizin gelişim ve öğrenmelerini desteklenebilmeniz için derslerimizi ÇEVRİMİÇİ olarak sunuyoruz! Kendi oturma odanızdan Baby Sensory seanslarına sanal bir sınıf aracılığıyla katılım gösterebilirsiniz!

Sınıflarımız hiç bu kadar kolay ulaşılamadı. Size sadece evinizde gelmekle kalmıyor, aynı zamanda sınıflar da buna uygun olacak şekilde uyarlandı, böylece evinizin etrafında sahip olduğunuz oyuncak ve ev eşyalarını kullanabilirsiniz. “Nasıl yapılır?” Videolarımızı izleyebilir ve kendi oyuncaklarınız hazırlayabilirsiniz!

Ayrıca ders programlarına eşlik edecek bir applikasyon ve bir duyusal oyuncaklarla dolu bir kutu sizin olacak.

Aşağıdaki takvimimize ilerleyin ve seçtiğiniz gün ve saatin yanındaki ‘ŞİMDİ REZERVASYON’u tıklayın. Sizi en yakın zamanda sınıflarımıza bekliyoruz.

Lütfen dikkat: Tüm sınıflar Zoom kullanılarak yürütülecektir, gizliliğinizi ve güvenliğinizi çok ciddiye alıyoruz ve oturumlara olan tüm bağlantılar size ayrı ayrı gönderilecek ve asla herkese açık olarak yayınlanmayacak, lütfen Zoom güvenlik hakkında bilgi için buraya tıklayın.