“En önemli beyin gelişimi ilk 1 yılda  gerçekleşir. Beynin kapasitesi, bebek 1 yaşına ulaştığında% 75’e kadarı gelişmiş olur. Bebeğinizin bu kritik dönemdeki büyümesinden yararlanmak inanılmaz derecede önemlidir.

Her Bebek İyi Bir Başlangıç Yapmayı Hak Eder..” dedik ve Baby Sensory @Home kutuları ile

Bebeğinizin doğumdan itibaren zihinsel, dil, duygusal-sosyal ve  duyu-motor gelişimini desteklemek,

Ebeveyn-Bebek etkileşimini kuvvetlendirmek,

Öğrenme  becerilerini arttırmak,

Ebeveynlere ay ay bebeği ile oynayabileceği etkinliklere rehber olmak için

evinize geliyoruz!

HAKKINDA

Baby Sensory @ Home Bebek Gelişim ve Eğitim Setini içeren aktivite kutularımız ise doğumdan itibaren 0-6 ve 7-13  aya kadar yaş gruplarındaki bebeklerin ebeveynleri birlikte oynarken duyu-motor gelişimlerini desteklemeyi amaçlayan ve 2 farklı materyal kutusundan oluşan bir settir.

 Baby Sensory @ Home  Bebek Gelişim ve Eğitim Setini içeren aktivite kutularımız doğrudan evinize gönderilen ve bebeğinizin sosyal, duygusal, duyu-motor, bilişsel gelişimi hedefleyen , öğrenme için gerekli tüm materyalleri (15 farklı materyal) ve kutu başına bebeğinizin gelişimine uygun en az 30 aktivite varyasyonu sunar. Bütün aktiviteler ailelerin bebeklerin ile birlikte oynarken gelişimlerini desteklemelerini sağlamak için, büyüklerin gözetiminde yapılmak üzere hazırlanmış etkileşim temelli oyunlardır.

0-6 ve 7-13 Ay için farklı 1’er kutu içeriği Baby Sensory Uzmanı ve gelişim psikoloğu danışmanlığında hazırlanmıştır.

Kutuların içindeki materyallerin aylarına göre nasıl uygulanacağı bilgisi, aktiviteler sırasında kullanabileceğiniz şarkılar ile birlikte İOS ve Android uyumlu mobil uygulamamızda detaylı olarak anlatılmaktadır. Baby Sensory uygulaması  sayesinde bebek gelişimi hakkında ebeveynlerin ihtiyacı olan tüm bilgiler her zaman elinin altında olmaktadır.

Size ve bebeğinize birlikte öğrenme ve duyusal keşif fırsatlarıyla dolu yaratıcı oyunlar, masajlar, karın üstü zaman, egzersiz, müzik ve ritm içeren aktivitelerle ebeveyn-bebek bağlanmasını destekleyici öneriler sunan bu mobil uygulama uygulama Baby Sensory @ Home  Bebek Gelişim ve Eğitim Seti içinde bulunan materyallerle evde bebeğinizle kolayca uygulayabileceğiniz aktiviteleri öğrenebilir, bebeğinizle yapabileceğiniz oyun fikirlerini evde çoğaltabilir, bebeğinizin gelişimini oynayarak destekleyebilirsiniz

 

KDV ve Kargo Dahil Fiyati 395 TL

Kredi Kartlarına 2 Taksit imkanı

Türkiye’nin Her Yerine Ücretsiz Kargo

Not: Paketin en kısa sürede ve sağlıklı bir biçimde size ulaşması için lütfen adres bölümünü , applikasyon aboneliğinizin başlaması için gönderilecek link için mail adresinizi ve mobil numaranızı eksiksiz doldurunuz!