Bizi Arayın

Haberler

Baby Sensory Erken Dönem Bebek Gelişim & Eğitim Programı (0-13 Ay)

2003 yılında İngiltere ‘de Dr Lin Day tarafından oluşturulan Baby Sensory Erken Dönem Bebek Gelişim & Eğitim Programı,  doğumdan 13 aya kadar bebeklerin öğrenme ve duyu gelişimine bütünsel olarak destekleyici bir yaklaşım sunmak için yazılmış ilk ve tek bebek programıdır. Bebeklerin hayatlarındaki en kritik öneme sahip olan ilk yalında gelişimini yakından takip etmek, duyu gelişimini desteklemek, aileleri bebek gelişimi hakkında bilgilendirmek ve birbirinden değerli deneyimler yaşatmak için tasarlanan Baby Sensory Bebek Gelişimi & Eğitimi Programının , bebeklerin öğrenme ve gelişimindeki olumlu etkilerini 35 yılı aşkın araştırmanın desteklediğini söylemekten gurur duyuyoruz.

Bu nedenle biz bebeğinizin bu eşsiz dönemi ebeveynleriyle birlikte öğrenme ve duyusal keşif fırsatlarıyla dolu yaratıcı oyunlar, masajlar, karın üstü zaman, egzersiz, müzik ve ritm içeren aktivitelerle desteklemek için pratik, ekonomik, güncel araştırmalara dayalı bilgiler sunmaktadır.

Ayrıca, erken konuşma ve dil becerileri geliştirmek için orijinal ve geleneksel şarkılar ve tekerlemeler kombinasyonunu kullanıyoruz ve bebeğinizin doğumdan itibaren iletişim kurmasına yardımcı olmak ve ebeveyn Bebek bağlanmasını destekleyici öneriler içermektedir.

Her hafta birbirinden farklı ve yeni duyusal gelişim aktivitelerine katılarak bebeklerinin dünyasını keşfedebilir, her hafta yeni ve heyecan verici deneyimleri birlikte yaşayabilirsiniz!

Baby Sensory Bebek Gelişim & Eğitim Programına haftada 1 Gün 1 Saat bebeğinizle birlikte katılarak her hafta değişen aktivitelere ek olarak Bebeğinizin Duyu gelişimini ileriye taşımak için zengin duyusal deneyimleri uzman gelişim psikoloğu eşliğinde yaşayabilirsiniz.

Bu sitenin Web Tasarım ve Web Yazılım işlemleri WebWorks İstanbul tarafından hazırlanmıştır.