Öncelikle insan olmaya çalışan bir kadın, anneliği öğrenen-oğlu llgaz ile büyüyen bir anne, Dünya Ebeler Günü’nde doğan bir Ebe, Geb-be Hamile Danışmanlık Merkezi’nin kurucusu Pınar Mallı.

İletişimin vazgeçilmezinin güler yüz olduğuna, gelişimin sürekliliğine inan, bir işi yaparken tez canlı, öğrenirken ve yazarken de bir o kadar heyecanlı, konuşurken samimi, dinlerken sabırlı..

Üniversite yıllarında, hocalarımın desteği ile “Kadın ve Ergen Cinselliği” hakkında makaleler yazdım, kongre ve seminerlere katıldım.2007’de Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Ebelik Bölümünden ikincilikle mezun oldu.

Mesleki tecrübemde ise, İstanbul’da Yeditepe Üniversitesi Hastanesinde, Karma Cerrahi ve Klinik Eğitim Hemşireliği sonrasında Kadın Hastalıkları ve Doğum Servisi- Bebek Odası ve Doğumhane Sorumlusu olarak görev yaptı. Doğal doğum adına keyifli hamilelik için 2012 yılında, Ebeler Derneği’nin Düzenlediği “Doğuma Hazırlık Eğitici Eğitimi Kursu” na katıldı, SANERC tescilli Ilk Yardım Uygulayıcı Eğitimi Sertifikasını aldı, 2013 yılında Janet Balaskas’tan Uluslararası Aktif Doğum Eğitimcisi sertifikamı aldı ve 2014 yılında HypnoBirthing Instutie’den Hypnobirthing uygulayıcısı eğitmeni oldu.

Halen anne olmaya dair, hamileliğe, HypnoBirthing ve Acitve Birth ile doğuma hazırlık eğitimi, bebeğinize ve bakımına, ilkyardım, lohusalığa ve emzirmeye dair eğitimler vermektedir.